Flora ReVive Lite - Probiotyki torfowe - Kapsułki

 
Nowość Efekt lupa
 • 1 z 2
 

W naszym nowoczesnym, technicznym i sterylnym świecie utraciliśmy podstawową więź z naturą. Flora ReVive Lite™ - probiotyki torfowe - zawierają to połączenie w formie, którą organizm może wykorzystać na swój użytek.

Dostępność W magazynie
Cena 200 zł bez VAT
230 zł    
Kod produktu RVIVELITEPL
Marka Dr. Carolyn Dean
Kategoria RnA ReSet
 

Flora ReVive Lite™ - Probiotyki torfowe - Kapsułki

SUPLEMENT DIETY 

Flora ReVive™ jest idealny dla osób, które:

 • Nie odnoszą sukcesu z tradycyjnymi probiotykami na bazie kwasu mlekowego
 • Przeszły leczenie antybiotykami
 • Często podróżują i chcą brać ze sobą probiotyki
 • Nie chcą mieć probiotyków w lodówce

Flora ReVive Lite™ to najlepszy probiotyk torfowy opracowany specjalnie w celu utrzymania równowagi bakterii jelitowych.

Flora ReVive Lite™ zawiera kwas humusowo-fulwowy (humaty), który powstaje w wyniku rozkładu materiału roślinnego o wysokiej zawartości węgla przez bakterie glebowe. Humaty są najlepszym probiotykiem glebowym, ponieważ powstają w wyniku działania milionów mikroskopijnych naturalnych bakterii, które prawie nie istnieją w naszym sterylnym, cywilizowanym świecie. Humaty zawierają probiotyki, prebiotyki, fitochemikalia, enzymy i minerały. Mają wysoką zawartość tlenu i działają antagonistycznie w stosunku do Candida albicans (bielnik biały) i biofilmów.

Inulina to złożony cukier pochodzący z korzeni roślin. Ten prebiotyk stymuluje wzrost pożytecznych bakterii w jelitach.

Ekstrakt z jęczmienia zawarty w Flora ReVive Lite™ to suszony produkt z RnA ReSet Drops™.

ZALETY PROBIOTYKÓW Z TORFU

Decydując się na wybór probiotyku torfowego lub bakterii kwasu mlekowego (pałeczki kwasu mlekowego) należy wziąć pod uwagę biokompatybilność i trwałość. Oprócz korzyści zdrowotnych wynikających z probiotyków z torfu Flora ReVive Lite™ jest biologicznie kompatybilna jako źródło pożywienia dla mikrobiomu i naśladuje naturalną mikroflorę. Flora ReVive Lite™ jest również produktem wysoce odpornym, ponieważ probiotyki glebowe zawarte w Flora ReVive Lite™ są bardziej odporne na trawienie, nie wymagają chłodzenia i mogą dobrze się rozwijać i wspomagać wzrost innych probiotyków w jelitach.

Formuły Flora ReVive™ i Flora ReVive Lite™ to dwa krańce spektrum. Flora REVIVE Lite™ dla osób, które mają zdrowe jelita lub chcą zmniejszyć tempo zmian, aby przywrócić ich zdrowie, oraz Flora ReVive™ dla tych, którzy muszą trudnić się nad zdrowiem jelit, osób z przewlekłą biegunką, nadmiernym wzrostem drożdży i IBS oraz ci, którzy są w stanie łatwo pracować z każdym detoksem, którego mogą doświadczyć (więc zaplanowanie w czasie nie stanowi dla nich problemu).

Może to wyglądać tak:
Zwiększ równowagę dzięki Flora ReVive Lite™ ---> Użyj obu, aby zrównoważyć mikrobiom jelitowy -----> Użyj Flora ReVive™ dla głębokiej równowagi jelit i przeciw nadmiernemu wzrostowi drożdży.
 

Informacje o suplemenCIE

Opakowanie: 60 kapsułek
Waga: 84 g

Dawkowanie: 2 kapsułki dziennie
Ilość porcji w opakowaniu: 30

  Skład w 2 kapsułkach 
w jednej dawce
% RWS*
  Mieszanka humatów  
510 mg
-
  Inulina
150 mg -
  Proszek jęczmienny RnA ReSet
33 mg -


Inne składniki: celuloza roślinna (kapsułki), woda

*RWS- referencyjna wartość spożycia 

Wolne od GMO

Uwaga: Proszek z kiełkującego jęczmienia w RnA ReSet Drops nie może być oznaczony jako bezglutenowy, ponieważ jego źródłem jest jęczmień.

Zastosowanie

Przyjmować jedną kapsułkę po przebudzeniu i jedną przed snem. Najlepiej przyjmować na pusty żołądek, 30 minut po posiłku. Jednak można go również przyjmować z jedzeniem i nie wymaga przechowywania w lodówce. Jeśli masz wrażliwe jelito, możesz zacząć od przyjmowania jednej kapsułki dziennie przez tydzień, a następnie spróbować dodać drugą kapsułkę lub Flora ReVive™.

Ostrzeżenie

 • Nie przekraczać zalecanej dziennej dawki.
 • Przechowuj poza zasięgiem dzieci.
 • W przypadku, jeśli opakowanie jest uszkodzone, nie używaj i poinformuj nas o tym.
 • Jeśli otrzymujesz leczenie, jesteś w ciąży lub karmisz piersią, porozmawiaj z lekarzem przed użyciem suplementu.
 • Suplement diety nie powinien być używany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego stylu życia.
 • Przechowuj w temperaturze pokojowej, dobrze zamknięte i w suchym miejscu.

 

Na pewno zauważyłeś, że nasz opis jest mało konkretny i ogólny. Rozporządzenie (WE) nr 1782/2003 Parlamentu Europejskiego i Rady 1924/2006, w sprawie żywieniowych i zdrowotnych oświadczeń, uniemożliwia nam opisanie działania naszych suplementów diety na organizm ludzki. Prosimy, poszukaj informacji w źródłach dostępnych w Internecie, literaturze lub w sieciach społecznościowych. Na Youtube znajdziesz użyteczne widea z napisami.

 

 

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Dodaj ocenę
Nie wypełniaj tego pola:
 
Używamy plików cookie. Kontynuując przeglądanie tej strony, wyrażasz zgodę na ich użycie. Więcej informacji.