Pico Silver Solution 20ppm - Piko-jonowe Srebro - 240 ml

 
  • 1 z 2

Pico Silver™ to unikalny (95-98% aktywnych biologicznie jonów srebra) stabilizowany jon srebra przygotowany z 99,99% czystego elementarnego srebra w rozmiarze pikometra.

Dostępność Zamówione
Cena 231,30 zł bez VAT
266 zł    
Kod produktu PSILVER240PL
Marka Dr. Carolyn Dean
Kategoria Minerały
 

Pico Silver Solution™  - Piko-jonowe Srebro - 240 ml

 

DO CELÓW TECHNICZNYCH

Zawartość: 240 ml

Skład w 5 ml:

  • Srebro - 100 mcg
  • Woda z odwróconej osmozy

 

 

Opis:

Pico-Silver™ to unikalny (95-98% biologicznie aktywnych jonów srebra) stabilizowany jon srebra przygotowany z 99,99% czystego elementarnego srebra w rozmiarze pikometra.

Większość produktów srebrowych nazywana jest srebrem koloidalnym, jednak koloid to mieszanina mikroskopijnie rozproszonych nierozpuszczalnych cząstek zawieszonych w innej substancji. Stabilizowane jony Pico-Silver™ są całkowicie rozpuszczalne.

Pico-Silver™ to roztwór, który jest hipoalergiczny i nie zawiera cukrów, skrobi, glutenu, mleka, soi, drożdży, MSG, GMO, sztucznych środków aromatyzujących, sztucznych barwników, środków konserwujących ani produktów ubocznych pochodzenia zwierzęcego.

 

Prawdziwe minimum:

Srebro koloidalne nie jest zatwierdzonym lekiem ani suplementem diety w Polsce, dlatego nie możemy oferować tego produktu jako suplement diety. Paradoksalnie, Polsce w przeciwieństwie do innych krajów zabrania wewnętrznego użycia srebra koloidalnego.

Jeśli interesuje Cię, w jaki sposób można go wykorzystać, możesz przeczytać o tym w oryginale tutaj: https://www.rnareset.com/collections/frontpage/products/pico-silver-solution-dr-deans-pico-mineral-silver-solution?variant=8669073309809

Lub na jakiejkolwiek stronie internetowej, gdzie pisze się o stosowaniu srebra koloidalnego - piko-jonowe srebro idealnie go zastąpi.

 

 

 

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Dodaj ocenę
Nie wypełniaj tego pola:
 
Używamy plików cookie. Kontynuując przeglądanie tej strony, wyrażasz zgodę na ich użycie. Więcej informacji.