ReMag - The Magnesium Miracle | Piko-jonowy magnez w płynie od Dr. Dean - 240ml

 
Promocja Polecane Efekt lupa
 • 1 z 4
 

ReMag® to tak naprawdę Magnesium Miracle™. Pikometryczno-jonowa forma magnezu stworzona przez doktor Dean (autorkę książki pt. ,,Magnez dla zdrowia‘‘). Wysoce wchłaniający się na poziomie komórkowym. Nie ma silnego działania przeczyszczającego jak inne formy magnezu.

Dostępność W magazynie
Zwykła cena 236 zł
Zaoszczędzisz 37 zł (–16 %)
Cena 173,04 zł bez VAT
199 zł    
Kod produktu RMAG240PL
Marka Dr. Carolyn Dean
Kategoria RnA ReSet
 

ReMag® The Magnesium Miracle | Piko-jonowy magnez w płynie od Dr. Dean - 240ml

SUPLEMENT DIETY

ReMag® został wymyślony i opracowany przez Dr. Dean i jest starannie wyprodukowany z czystego źródła chlorku magnezu. Opracowany został w ten sposób, aby dostarczał stabilizowanych jonów magnezowych, które są podobnej wielkości jak magnez w roślinach. ReMag® to pikometryczno-jonowa forma magnezu o mniejszej średnicy niż mineralne kanały jonowe w ciele. Jego bezpośrednie i całkowite wchłanianie w komórkach oznacza, że lek ReMag® omija jelito i nie dostanie się do jelita cienkiego, gdzie mógłby spowodować biegunkę. Dlatego ReMag® nie ma działania przeczyszczającego.

Zródło i czystość ReMag®

Firma, która produkuje ReMag®, kupuje magnez o czystości 99,98 aż 99,99%. Magnez pochodzi z firmy San Bernardino Co., Kalifornia i wydobywany jest jako dolomit. Ten mineralny półprodukt rozpuszczany jest i przetwarzany do pikometryczno-jonowej ciekłej formy. Zatem w naszym chlorku magnezu zanieczyszczenia wynoszą tylko 0,01 - 0,02%. Jest to bardzo podobna wartość zanieczyszczenia do wartości występującej w cytrynianie magnezu o wysokiej jakości, którego czystość wynosi 98%, lub chlorku magnezu pochodzącego z jezior solnych, który ma czystość 96%. Kluczem jest czystość 99,98-99,99%, bez względu na źródło.

 • Pikometryczno-jonowa forma magnezu opracowana przez Dr. Dean (autorkę książki ,,Magnez dla zdrowia‘‘)
 • Wysoce wchłaniający się na poziomie komórkowym
 • Nie ma silnego działania przeczyszczającego jak inne formy magnezu

Zalecamy używanie go jako element programu Total Body ReSet ReBoot doktorki Dean.

ReMag® to naprawdę Magnesium Miracle™ ponieważ:

 • Magnez przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia
 • Magnez pomaga w utrzymaniu równowagi elektrolitowej
 • Magnez przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego
 • Magnez pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego
 • Magnez pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni
 • Magnez pomaga w prawidłowej syntezie białka
 • Magnez pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych
 • Magnez pomaga w utrzymaniu zdrowych kości
 • Magnez pomaga w utrzymaniu zdrowych zębów
 • Magnez odgrywa rolę w procesie podziału komórek

 

Informacje o suplemencie

Opakowanie: 240 ml
Waga: 240 g

Dawkowanie: 2.5 ml (łyżeczka do herbaty)
Ilość dawek w opakowaniu: 96

  Skład   w jednej dawce
RWS%
  Magnez (wyprodukowany z MgCl2)
150 mg 40


Kolejne składniki: woda z odwróconej osmozy

*RWS- % zalecana dzienna dawka dla dorosłego człowieka

Sposób użycia

Dawka dla dorosłych: 1 łyżeczka dziennie, rozmieszać w wodzie lub w soku, stosować na czczo lub po posiłku. W celu uzyskania lepszych efektów zalecamy używać dwóch dawek dziennie. Zalecamy zacząć bardzo pomału i używać pół łyżeczki dziennie (1.25 ml) następnie zwiększać dawkę o ¼ łyżeczki co 2 dni do momentu, aż zostanie osiągnięta dawka 1 łyżeczki dziennie. Możesz wymieszać całą dawkę w 1 litrze wody i popijać w ciągu dnia.

Dzieci w wieku 4-12 lat: należy używać pół dziennej dawki dla dorosłych

Dzieci poniżej 4 roku życia: tylko po konsultacji z lekarzem.

Uwaga: Zakrętka butelki jest przydatna do pomiaru, jednak w celu dokładnego dawkowania użyj skalibrowanej miarki, strzykawki lub kroplomierza. Jeśli cierpisz na niedobór magnezu lub prowadzisz niezdrową dietę, zacznij bardzo pomału, aby Twoje ciało się przysposobiło. Niektórzy ludzie muszą zaczynać z miniaturową dawką 2-4 kropli dziennie i bardzo pomału zwiększać tę dawkę.

Jeżeli przyjmujesz już przez dłuższy czas inny magnez, możesz zacząć od dawki podtrzymującej: jedna łyżeczka dwa razy dziennie: jedna łyżeczka = 150 mg pierwiastkowego magnezu. Jeśli Twoja dieta lub styl życia powoduje zużycie dużej ilości magnezu (pijesz dużo kawy, jesteś narażony na stres, uprawiasz dużo sportu i pocisz się) możesz zwiększyć dawkę na 1 łyżeczkę 2 lub 3 razy dziennie, aby zwiększyć nasycenie ciała magnezem. Najlepiej dodać całą dzienną dawkę do litra wody i popijać to przez cały dzień (razem z morską solą lub innymi minerałami).

Ostrzeżenie

 • Nie przekraczać zalecanej dziennej dawki.
 • Przechowuj poza zasięgiem dzieci.
 • W przypadku, jeśli opakowanie jest uszkodzone, nie używaj i poinformuj nas o tym.
 • Jeśli otrzymujesz leczenie, jesteś w ciąży lub karmisz piersią, porozmawiaj z lekarzem przed użyciem suplementu. Jeśli chcesz zażywać ReMag® w czasie ciąży i dopiero zaczynasz, użyj niskiej dawki i stopniowo ją zwiększaj.
 • Suplement diety nie powinien być używany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego stylu życia.
 • Przechowuj w temperaturze pokojowej, dobrze zamknięte i w suchym miejscu.

 

Na pewno zauważyłeś, że nasz opis jest mało konkretny i ogólny. Rozporządzenie (WE) nr 1782/2003 Parlamentu Europejskiego i Rady 1924/2006, w sprawie żywieniowych i zdrowotnych oświadczeń, uniemożliwia nam opisanie działania naszych suplementów diety na organizm ludzki. Prosimy, poszukaj informacji w źródłach dostępnych w Internecie, literaturze lub w sieciach społecznościowych. Na Youtube znajdziesz użyteczne widea z napisami.

 

Dodaj ocenę
5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nie wypełniaj tego pola:
5
J Avatar of author | 27.4.2020
Doceniam to, że jest prawie bez smaku, biorę stosunkowo dużą dawkę, jak dotąd bez żadnych efektów przeczyszczających! W 1 tygodniu użytkowania odczuwam szybszą regenerację, żelazne nerwy, czysty umysł, spokojny sen.
5
P Avatar of author | 19.3.2020
Świetnie, używam go zgodnie z instrukcją od 3 miesięcy. Moje stawy, mięśnie i głowa nie bolą, czuję się niesamowicie! Po wysiłku odczuwam szybszą regenerację mięśni i stawów. Polecam.
5
P Avatar of author | 1.10.2019
Bardzo skuteczny suplement magnezu.
 
Używamy plików cookie. Kontynuując przeglądanie tej strony, wyrażasz zgodę na ich użycie. Więcej informacji.