The Longevity Bundle autorstwa dr Carolyn Dean

The Longevity Bundle autorstwa dr Carolyn Dean to bardzo elegancka kolekcja akcesoriów RnA ReSet. Kolekcja to idealne opakowanie dla osób, które chcą skupić się na najważniejszych składnikach odżywczych.


Cena bez VAT
829,63 zł
Cena z VAT
896 zł
Dostępność
W magazynie

Dostawa: 2-5 dniKod zamówienia
LONGEVITYBD

THE LONGEVITY BUNDLE AUTORSTWA DR. CAROLYN DEAN

SUPLEMENT DIETY

The Longevity Bundle autorstwa dr Carolyn Dean to bardzo elegancka kolekcja akcesoriów RnA ReSet. Ten wybór suplementów działa synergistycznie, aby szybko uzupełnić niezbędne składniki odżywcze, których potrzebuje Twój organizm. Kolekcja to idealne opakowanie dla osób, które chcą skupić się na najważniejszych składnikach odżywczych.

Pakiet obejmuje:

Ten pakiet zawiera minerał, o którym dr Dean napisała książkę The Magnesium Miracle i zbudowała swoją udaną karierę na korzyściach płynących z jego dodania. Podczas swojego działania pomogła wielu ludziom na całym świecie, także dlatego, że odpowiada na ogólne potrzeby organizmu i oferuje inne produkty. W tym opakowaniu znajdziemy witaminy B, C, D i K. Na przykład witamina D w połączeniu z witaminą K przyczyniają się do utrzymania zdrowych kości. Witamina C jako przeciwutleniacz pomaga chronić komórki przed stresem oksydacyjnym i dodatkowo wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego. Wreszcie kompleks witamin z grupy B przyczynia się do prawidłowego metabolizmu energetycznego oraz zmniejsza uczucie zmęczenia i znużenia.

Zobacz poszczególne produkty, aby uzyskać więcej informacji.
 

WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE ZASTOSOWANIA

Wytyczne dotyczące poboru wody

Nawadniaj się – pomnóż swoją wagę w kilogramach o 0,03 i pij co najmniej tyle samo płynów w ciągu dnia. Dodaj ćwierć łyżeczki soli morskiej lub himalajskiej do każdego litra wody. Dlatego osoba 70 kg powinna wypić co najmniej 2,1 litra wody - 70 kg x 0,03 = 2,1 l.

ReMag®: 1 łyżeczka (2,5ml) dziennie, rozmieszać w wodzie lub w soku, stosować na czczo lub po posiłku. Zalecamy zacząć bardzo pomału** i używać pół łyżeczki dziennie (1,25 ml) następnie zwiększać dawkę o ¼ łyżeczki co 2 dni do momentu, aż zostanie osiągnięta dawka 1 łyżeczki dziennie. Możesz wymieszać całą dawkę w 1 litrze wody i popijać w ciągu dnia. Nie stosować w stanie nierozcieńczonym.W celu uzyskania lepszych efektów zalecamy używać dwóch dawek dziennie (2x2,5ml).

** Osoby wrażliwe powinny zaczynać jeszcze wolniej. Najlepiej w kroplach (1 - 5 kropli rano). Dostarczenie wysoce przyswajalnego magnezu do organizmu nadwrażliwego może prowadzić do gwałtownych reakcji.

Kapsułki D3K2 ReSet™: Spożywać 1 kapsułkę co 5 dni z pokarmem zawierającym tłuszcz. Po konsultacji z lekarzem dawkę można zwiększyć. Przyjmować rano lub w południe, przyjmowanie wieczorem może osłabić zdolność zasypiania.

Dawkowanie witaminy D w USA różni się od dawkowania w UE i Polsce, dlatego podana dawka różni się od oryginalnej etykiety. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące interakcji produktu z istniejącą chorobą lub jeśli zażywasz leki na receptę, również skontaktuj się z lekarzem.

Vitamin C ReSet™: Wymieszaj ten pyszny proszek w 240-480 ml wody i pij przez cały dzień lub użyj proszku do doprawiania ulubionego smoothie lub białka ReStructure®.

ReAline® - B-vitaminok plusz: Stosować 1 kapsułkę do posiłku dwa razy dziennie.

Ta dawka jest przeznaczona dla osób dorosłych. Dawkowanie dla dzieci można znaleźć w poszczególnych produktach. 

OSTRZEŻENIE

  • Nie przekraczać zalecanej dziennej dawki.
  • Przechowuj poza zasięgiem dzieci.
  • W przypadku, jeśli opakowanie jest uszkodzone, nie używaj i poinformuj nas o tym.
  • Jeśli otrzymujesz leczenie, jesteś w ciąży lub karmisz piersią, porozmawiaj z lekarzem przed użyciem suplementu.
  • Suplement diety nie powinien być używany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego stylu życia.
  • Przechowuj w temperaturze pokojowej, dobrze zamknięte i w suchym miejscu.

 

Na pewno zauważyłeś, że nasz opis jest mało konkretny i ogólny. Rozporządzenie (WE) nr 1782/2003 Parlamentu Europejskiego i Rady 1924/2006, w sprawie żywieniowych i zdrowotnych oświadczeń, uniemożliwia nam opisanie działania naszych suplementów diety na organizm ludzki. Prosimy, poszukaj informacji w źródłach dostępnych w Internecie, literaturze lub w sieciach społecznościowych. Na Youtube znajdziesz użyteczne widea z napisami.

 

0 opinii - The Longevity Bundle autorstwa dr Carolyn Dean

Dodać recenzję
1 2 3 4 5