ReMag Liquid Magnesium - Płynny magnez - 480 ml

ReMag® to tak naprawdę The Magnesium Miracle®. Pikometryczno-jonowa forma magnezu stworzona przez doktor Dean (autorkę książki pt. "Magnez dla zdrowia"). Wysoce wchłaniający się na poziomie komórkowym. Przy odpowiednim stosowaniu nie ma działania przeczyszczającego.


Cena bez VAT
290,74 zł
Cena z VAT
314 zł
Dostępność
W magazynie

Dostawa: 2-5 dni
Kod zamówienia
REMAG480
Kod EAN produktu
867780000220

ReMag® Liquid Magnesium - Płynny magnez - 480 ml

SUPLEMENT DIETY 

ReMag został wymyślony i opracowany przez Dr. Dean i jest starannie wyprodukowany z czystego źródła chlorku magnezu. Opracowany został w ten sposób, aby dostarczał stabilizowanych jonów magnezowych, które są podobnej wielkości jak magnez w roślinach. ReMag to pikometryczno-jonowa forma magnezu o mniejszej średnicy niż mineralne kanały jonowe w ciele.

Jego bezpośrednie i całkowite wchłanianie sprawia, że bardzo szybko wchłania się z przewodu pokarmowego, co niweluje skutki przeczyszczjącego działania.
Zauważyliśmy jednak, że osoby z pewnymi problemami zdrowotnymi i osoby zatrute toksynami mogą doświadczać przesadnych skutków detoksykacji organizmu. Jeśli te negatywne skutki wystąpią przy normalnym dawkowaniu, zalecamy zmniejszenie dawki do 1-5 kropli dziennie i powolne dodawanie w miarę poprawy kondycji organizmu. Również w przypadku niechcianego masowego przedawkowania (powyżej 20ml) lub mając uzupełnionie zapasy magnezu (można to zmierzyć badaniem krwi na magnez w krwinkach czerwonych) wystąpi biegunka – organizm będzie starał się wyeliminować nadmiar magnezu.

Zródło i czystość ReMag®

Firma, która produkuje ReMag, kupuje magnez o czystości 99,98 aż 99,99%. Magnez pochodzi z firmy San Bernardino Co., Kalifornia i wydobywany jest jako dolomit. Ten mineralny półprodukt rozpuszczany jest i przetwarzany do pikometryczno-jonowej ciekłej formy. Zatem w naszym chlorku magnezu zanieczyszczenia wynoszą tylko 0,01 - 0,02%. Jest to bardzo podobna wartość zanieczyszczenia do wartości występującej w cytrynianie magnezu o wysokiej jakości, którego czystość wynosi 98%, lub chlorku magnezu pochodzącego z jezior solnych, który ma czystość 96%. Kluczem jest czystość 99,98-99,99%, bez względu na źródło.

 • Pikometryczno-jonowa forma magnezu opracowana przez Dr. Dean (autorkę książki Magnez dla zdrowia)
 • Wysoce wchłaniający się na poziomie komórkowym
 • Przy odpowiednim stosowaniu nie ma działania przeczyszczającego

ReMag® to naprawdę The Magnesium Miracle® ponieważ:

 • Magnez przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia
 • Magnez pomaga w utrzymaniu równowagi elektrolitowej
 • Magnez przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego
 • Magnez pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego
 • Magnez pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni
 • Magnez pomaga w prawidłowej syntezie białka
 • Magnez pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych
 • Magnez pomaga w utrzymaniu zdrowych kości
 • Magnez pomaga w utrzymaniu zdrowych zębów
 • Magnez odgrywa rolę w procesie podziału komórek

 

INFORMACJE O SUPLEMENCIE

Opakowanie: 480 ml
Waga: 480 g

Dawkowanie: 2,5 ml (1 miarka)
Ilość dawek w opakowaniu: 192

Stężenie: 60 000 ppm (60 mg czystego magnezu na mililitr)

  Skład   W jednej dawce
RWS%
  Magnez (wyprodukowany z MgCl2) 
150 mg 40%


Kolejne składniki: woda z odwróconej osmozy

*RWS- % zalecana dzienna dawka dla dorosłego człowieka.

SPOSÓB UŻYCIA

Dawka dla dorosłych: 1 dołączoną miarkę (2,5 ml) dziennie, rozmieszać w wodzie lub w soku, stosować na czczo lub po posiłku. Zalecamy zacząć bardzo powolu** i używać pół miarki dziennie (1,25 ml) następnie zwiększać dawkę o ćwierć miarki co 2 dni do momentu, aż zostanie osiągnięta wymagana dawka 1 miarka dziennie. Można wymieszać całą dawkę w 1 litrze wody i popijać w ciągu dnia. Nie stosować w stanie nierozcieńczonym. W celu uzyskania lepszych efektów zalecamy używać dwóch dawek dziennie (2 x 2,5ml).

** Osoby wrażliwe powinny zaczynać jeszcze wolniej. Najlepiej w kroplach (1 - 5 kropli rano). Dostarczenie wysoce przyswajalnego magnezu do organizmu nadwrażliwego może prowadzić do gwałtownych reakcji.

Dzieci w wieku 4-12 lat: należy używać pół dziennej dawki dla dorosłych.

Dzieci poniżej 4 roku życia: tylko po konsultacji z lekarzem. 

Uwaga: W celu dokładnego dozowania proszę użyć dołączonej miarki lub zakraplacza. Jeśli cierpisz na niedobór magnezu lub prowadzisz niezdrową dietę, zacznij bardzo pomału, aby się ciało dostosowało. Niektórzy ludzie muszą zaczynać z miniaturową dawką 2-4 kropli dziennie i bardzo pomału zwiększać tę dawkę.

Jeżeli przyjmujesz już przez dłuższy czas inny magnez, możesz zacząć od dawki podtrzymującej: jedna miarka dwa razy dziennie: jedna miarka (2,5 ml) = 150 mg pierwiastkowego magnezu. Jeśli Twoja dieta lub styl życia powoduje zużycie dużej ilości magnezu (pijesz dużo kawy, jesteś narażony na stres, uprawiasz dużo sportu i pocisz się) możesz zwiększyć dawkę na 1 miarkę 2 lub 3 razy dziennie, aby zwiększyć nasycenie ciała magnezem. Najlepiej dodać całą dzienną dawkę do litra wody i popijać to przez cały dzień (razem z morską solą lub innymi minerałami). 
 

OSTRZEŻENIE

 • Nie przekraczać zalecanej dziennej dawki.
 • Przechowuj poza zasięgiem dzieci.
 • W przypadku, jeśli opakowanie jest uszkodzone, nie używaj i poinformuj nas o tym.
 • Jeśli otrzymujesz leczenie, jesteś w ciąży lub karmisz piersią, porozmawiaj z lekarzem przed użyciem suplementu. Jeśli chcesz zażywać ReMag® w czasie ciąży i dopiero zaczynasz, użyj niskiej dawki i stopniowo ją zwiększaj.
 • Suplement diety nie powinien być używany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego stylu życia.
 • Przechowuj w temperaturze pokojowej, dobrze zamknięte i w suchym miejscu.

 

Na pewno zauważyłeś, że nasz opis jest mało konkretny i ogólny. Rozporządzenie (WE) nr 1782/2003 Parlamentu Europejskiego i Rady 1924/2006, w sprawie żywieniowych i zdrowotnych oświadczeń, uniemożliwia nam opisanie działania naszych suplementów diety na organizm ludzki. Prosimy, poszukaj informacji w źródłach dostępnych w Internecie, literaturze lub w sieciach społecznościowych. Na Youtube znajdziesz użyteczne widea z napisami. 

 

67 opinii - ReMag Liquid Magnesium - Płynny magnez - 480 ml

Dodać recenzję
1 2 3 4 5

 1. Dariusz Rudolf

  - 07.04.2024

  Super Produkt, kann es nur empfehlen

 2. Maria

  - 19.12.2023

  Po zastosowaniu tego magnezu ustąpiły skurcze w nogach pojawiające się głównie w nocy oraz nie budzę się cztery lub więcej razy na to, że mam zdrętwiałe palce u rąk. Bardzo dziękuję. Nadal go stosuję. Pozdrawiam, Maria

 3. Greta

  - 03.08.2023

  Jeśli miałabym wylądować na bezludnej wyspie i mogła wziąć tylko jeden suplement to byłby właśnie ReMag. Po 3 dniach skóra jest gładsza, paznokcie błyszczą, smak jest bardziej wyrazisty, mniej się pocę, zatrzymuję mniej wody w organiźmie i zęby wydają się zdrowsze. A to tylko początek!

 4. Marcin

  - 26.04.2023

  :-)

 5. Anna

  - 30.06.2022

  W kwietniu kupiłam ReMag z polecenia znajomego. Jestem pewna, że magnez pomógł mi na zmęczenie od pierwszej chwili, mój sen też się poprawił w ciągu kilku dni i jestem też dużo mniej zestresowana. Zaczęłam od pół łyżeczki rano, a teraz biorę około jednej łyżeczki dziennie. W kolejnym zamówieniu miałam już duże opakowanie magnezu i D3K2. Polecam magnez wszystkim znajomym.

 6. Janina

  - 22.05.2022

  Tydzień temu kupiłam u Państwa 480 ml ReMag. Zaczęłam brać pół łyżeczki na około 2 dcl wody dwa razy dziennie i jestem bardzo zdziwiona, że praktycznie nie ma smaku, a właściwie tylko delikatny. Proszę o informację czy to normalne.

 7. Mirosława

  - 16.03.2022

  Początkowo zaczęłam brać Remag z powodu zerwanego ścięgna Achillesa, ale organizm postanowił najpierw leczyć narządy kobiece. Cierpiałam na bóle po dwóch ciążach pozamacicznych, w ciągu dwóch dni zniknęły. Teraz, jeśli któregoś dnia zapomnę wziąć magnez, ból powraca, jako bonus, plamy na języku zniknęły.

 8. Tomasz

  - 29.12.2021

  Witam super produkt wspaniała absorpcja magnezu w moim stanie zdrowotnym tylko ten magnez uzupełni mi tak jak trzeba i emagnez.pl to rzetelna firma zawsze odpisuje na e-maile wiele razy po za godzinami mi pomogli z wysyłką ze względu co już wspomniałem moich problemów zdrowotnych bardzo często kupuje. Pozdrawiam

 9. Paulina

  - 30.09.2021

  Na razie zaczynam od spadków i zwiększam. Nie mogę teraz osądzać. Ale na pewno pomoże.

 10. Sylwia

  - 24.08.2021

  Jesteśmy bardzo zadowoleni z produktu, moja córka ma kilka diagnoz i pomaga jej magnez wraz z witaminą D. Aby poradzić sobie ze smakiem, bardzo nam się przydało 1,5 dcl czystego soku pomarańczowego, wtedy też jest bardzo smaczny :) .

 11. Sonia

  - 08.06.2021

  Jestem zadowolona z produktu, to już moje drugie opakowanie. Miałem skurcze i żadne produkty magnezowe nie działały na mnie, więc spróbowałem ReMag i tylko ten produkt zadziałał.

 12. Barbara

  - 03.05.2021

  Biorę magnez od dwóch tygodni i czuję się dużo spokojniejsza. Dzienną porcję rozcieńczam 500 ml wody. Smak z taką dawką wody jest przyjemny. Piję tę porcję rano i do obiadu. Przy mniejszej zawartości wody Magnez jest bardzo gorzki i bardzo trudny do picia.Dziękuję za produkt.

 13. józef

  - 10.02.2021

  Magnez jest super, wypiłem już ponad 3 litry i mam krew jak u małego chłopca, cukier, cholesterol, ale po prostu wszystko jest w normie, cudów spodziewaj się dopiero po pół roku.

 14. Alicja

  - 06.12.2020

  Jestem usatysfakcjonowana. Czuję się lepiej i mam więcej energii niż wcześniej.

 15. Janina

  - 02.11.2020

  Jestem bardzo zadowolona.

 16. Paulina

  - 20.10.2020

  Jestem z niego zadowolona, podoba mi się i czuję lekką poprawę w ciągu ostatnich kilku tygodni. Piję dalej. :)

 17. Janina

  - 17.10.2020

  Jestem bardzo zadowolona.

 18. Lena

  - 01.10.2020

  Używam krótko i jestem zadowolona. Czuję się lepiej i mam więcej energii niż wcześniej.

 19. Marta

  - 29.09.2020

  Szybka dostawa, dobry produkt, polecam.

 20. Ewa

  - 21.09.2020

  Jest super