ReMag 480ml + Vitamin C ReSet Bundle

Witamina C ReSet® pomogła wielu osobom poprawić smak ReMag® i innych minerałów do swoich upodobań. Ponadto ma pyszny smak małych owoców, które nie są ani zbyt kwaśne, ani zbyt słodkie!


Oryginalna cena
582 zł
Oszczędzasz
58,20 zł (-10%)
Cena bez VAT
485,00 zł
Cena z VAT
523,80 zł
Dostępność
W magazynie

Dostawa: 2-5 dniKod zamówienia
RMVITCB

ReMag® 480ml + Vitamin C ReSet® Bundle

SUPLEMENT DIETY  

ReMag® 480 ml + Vitamin C ReSet® Bundle awiera połączenie wysoko przyswajalnego magnezu, stosunkowo wysokiej dawki witaminy C oraz średniej dawki potasu. Pierwsze dwa wspomniane składniki przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i wyczerpania, do normalnej aktywności umysłowej oraz do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego. Magnez w połączeniu z potasem przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania mięśni.

Pakiet obejmuje:

Zobacz poszczególne produkty, aby uzyskać więcej informacji.

WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE ZASTOSOWANIA

Wytyczne dotyczące poboru wody

Nawadniaj się – pomnóż swoją wagę w kilogramach o 0,03 i pij co najmniej tyle samo płynów w ciągu dnia. Dodaj ćwierć łyżeczki soli morskiej lub himalajskiej do każdego litra wody. Dlatego osoba 70 kg powinna wypić co najmniej 2,1 litra wody - 70 kg x 0,03 = 2,1 l.

ReMag®: 1 łyżeczka (2,5ml) dziennie, rozmieszać w wodzie lub w soku, stosować na czczo lub po posiłku. Zalecamy zacząć bardzo pomału** i używać pół łyżeczki dziennie (1,25 ml) następnie zwiększać dawkę o ¼ łyżeczki co 2 dni do momentu, aż zostanie osiągnięta dawka 1 łyżeczki dziennie. Możesz wymieszać całą dawkę w 1 litrze wody i popijać w ciągu dnia. Nie stosować w stanie nierozcieńczonym.W celu uzyskania lepszych efektów zalecamy używać dwóch dawek dziennie (2x2,5ml).

** Osoby wrażliwe powinny zaczynać jeszcze wolniej. Najlepiej w kroplach (1 - 5 kropli rano). Dostarczenie wysoce przyswajalnego magnezu do organizmu nadwrażliwego może prowadzić do gwałtownych reakcji.

Vitamin C ReSet™: Wymieszaj ten pyszny proszek w 240-480 ml wody i pij przez cały dzień lub użyj proszku do doprawiania ulubionego smoothie lub białka ReStructure®.

Ta dawka jest przeznaczona dla osób dorosłych. Dawkowanie dla dzieci można znaleźć w poszczególnych produktach.
 

OSTRZEŻENIE

 • Nie przekraczać zalecanej dziennej dawki.
 • Przechowuj poza zasięgiem dzieci.
 • W przypadku, jeśli opakowanie jest uszkodzone, nie używaj i poinformuj nas o tym.
 • Jeśli otrzymujesz leczenie, jesteś w ciąży lub karmisz piersią, porozmawiaj z lekarzem przed użyciem suplementu.
 • Suplement diety nie powinien być używany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego stylu życia.
 • Przechowuj w temperaturze pokojowej, dobrze zamknięte i w suchym miejscu.

   

  Na pewno zauważyłeś, że nasz opis jest mało konkretny i ogólny. Rozporządzenie (WE) nr 1782/2003 Parlamentu Europejskiego i Rady 1924/2006, w sprawie żywieniowych i zdrowotnych oświadczeń, uniemożliwia nam opisanie działania naszych suplementów diety na organizm ludzki. Prosimy, poszukaj informacji w źródłach dostępnych w Internecie, literaturze lub w sieciach społecznościowych. Na Youtube znajdziesz użyteczne widea z napisami.

   

  1 opinia - ReMag 480ml + Vitamin C ReSet Bundle

  Dodać recenzję
  1 2 3 4 5

  1. Tina

   - 24.08.2022

   Dobra rzecz! Uwielbiam ten produkt! Zawsze mam zapas.