ReNew Serum - Nawilżający krem do twarzy

ReNew Serum® to wysoce skoncentrowana forma RnA ReSet Drops®, które mają specjalne zastosowanie do nawilżania skóry, zwłaszcza twarzy i rąk.


Cena bez VAT
695,93 zł
Cena z VAT
856 zł
Dostępność
Obecnie niedostępne


Kod zamówienia
RENEWSR
Kod EAN produktu
866486000039

ReNew Serum® - Nawilżający krem do twarzy

PRODUKT KOSMETYCZNY


Produkt do pielęgnacji skóry ReNew Serum® łączy w sobie nawilżające właściwości oliwy z oliwek z odżywczymi właściwościami ziaren jęczmienia. W ten sposób powstaje serum do skóry, które usuwa oznaki przyspieszonego starzenia, w tym suchość, drobne linie i zmarszczki.

FAKTY O SKŁADNIKACH

OZONOWANA OLIWA Z OLIWEK - Naturalne właściwości nawilżające oliwy z oliwek z silnym działaniem utleniającym ozonu, stymulującym aktywność komórek skóry i poprawiającym utlenowanie tkanki skóry. Zmniejsza stany zapalne i łagodzi podrażnienia, jednocześnie rozkładając toksyny i zanieczyszczenia, poprawiając zdrowie i wygląd skóry.

OLEJEK Z RÓŻY EGIPSKIEJ - Bogaty w witaminy, przeciwutleniacze i niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe, które wspomagają regenerację skóry i poprawiają jej elastyczność. Naturalne właściwości przeciwzapalne i przeciwbakteryjne pomagają złagodzić stan zapalny skóry oraz zmniejszyć zaczerwienienie i obrzęk.

KONCENTRAT RNA RESET DROPS - Wspomaganie regeneracji i odnowy komórek.

INFORMACJE O PRODUKCIE

Zawartość: 45 ml
Waga: 60 g

Numer partii: -
Najlepiej zużyć przed: 08/2025

SPOSÓB UŻYCIA

Nałóż wymaganą ilość ReNew Serum® na czystą skórę. Można go stosować na dłonie, twarz i ciało.

Stosuj ReNew Serum® jako cenny element codziennej pielęgnacji skóry. Zacznij od czystej skóry i nałóż ilość wielkości groszku na suche obszary, drobne linie i zmarszczki. Można stosować w połączeniu z codziennym balsamem do twarzy dwa razy dziennie.

INGREDIENTS (INCI)

• Hordeum Vulgare Extract • Ozonized Olive Oil • Trifolium Pratense Extract • Rosa Flower Oil • Boswellia Serrata • Aframomum Melegueta

OSTRZEŻENIE

  • Dobrze wstrząśnij przed użyciem.
  • Najlepiej przechowywać schłodzone w lodówce.
  • Przeznaczone do użytku zewnętrznego.
  • Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Na pewno zauważyłeś, że nasz opis jest mało konkretny i ogólny. Rozporządzenie (WE) nr 1782/2003 Parlamentu Europejskiego i Rady 1924/2006, w sprawie żywieniowych i zdrowotnych oświadczeń, uniemożliwia nam opisanie działania naszych suplementów diety na organizm ludzki. Prosimy, poszukaj informacji w źródłach dostępnych w Internecie, literaturze lub w sieciach społecznościowych. Na Youtube znajdziesz użyteczne widea z napisami. 

 

0 opinii - ReNew Serum - Nawilżający krem do twarzy

Dodać recenzję
1 2 3 4 5