The Magnesium Miracle by Carolyn Dean (Second Edition) - Book - English version

Now updated with 30 percent new material, the only comprehensive guide to one of the most essential but often-overlooked minerals, magnesium - which guards against and helps to alleviate heart disease, stroke, osteoporosis, diabetes, depression, arthritis, and asthma.


Oryginalna cena
82 zł
Oszczędzasz
8,20 zł (-10%)
Cena bez VAT
70,29 zł
Cena z VAT
73,80 zł
Dostępność
W magazynie

Dostawa: 2-5 dniKod zamówienia
MAGNESIUMMEN
Kod EAN produktu
9780399594441

Book - The Magnesium Miracle (Second Edition) by Carolyn Dean
(English version)

Now updated with 30 percent new material, the only comprehensive guide to one of the most essential but often-overlooked minerals, magnesium - which guards against and helps to alleviate heart disease, stroke, osteoporosis, diabetes, depression, arthritis, and asthma. 

Magnesium is an essential nutrient, indispensable to your health and well-being. By adding this mineral to your diet, you are guarding against - and helping to alleviate - such threats as heart disease, stroke, osteoporosis, diabetes, depression, arthritis, and asthma. But despite magnesium's numerous benefits, most of the population of the Western remain dangerously deficient.

Updated and revised throughout with the latest research, this amazing guide explains the vital role that magnesium plays in your body and life. 

Inside you will discover

- new findings about the essential role of magnesium in lowering cholesterol
- improved methods for increasing magnesium intake and absorption rate
- how calcium can increase the risk of heart disease - and how magnesium can lower it
- a magnesium-rich eating plan as delicious as it is healthy
- information on the link between magnesium and obesity
- vitamins and minerals that work with magnesium to treat specific ailments
- why paleo, raw food, and green juice diets can lead to magnesium deficiency

The Magnesium Miracle, now more than ever, is the ultimate guide to a mineral that is truly miraculous.

Praise for The Magnesium Miracle

"Dr. Carolyn Dean has been light-years ahead of her time when it comes to the crucial mineral magnesium and its many lifesaving uses. Her work is a gift to humanity. I highly recommend it." -- Christiane Northrup, M.D.

"Throughout this volume and with utmost clarity, Dr. Carolyn Dean presents invaluable recommendations--based on the latest magnesium research. Virtually every American can benefit." -- Paul Pitchford, author of Healing with Whole Foods

"Dr. Carolyn Dean has the best credentials for bringing solutions to those suffering from the hidden magnesium disorders that affect most of us. This book needs to be read by anyone wishing to improve their quality of life." -- Stephen T. Sinatra, M.D., author of The Sinatra Solution: Metabolic Cardiology

Product Key Features:

Format: Trade Paperback
Language: English
Topic: Alternative Therapies, Diet & Nutrition / Vitamins, General, Healing
Publication Year: 2017
Number of Pages: 608 Pages
Dimensions:
Item Length: 202 mm
Item Height: 30 mm
Item Width: 132 mm


12 opinii - The Magnesium Miracle by Carolyn Dean (Second Edition) - Book - English version

Dodać recenzję
1 2 3 4 5

 1. Karol

  - 06.02.2024

  Naprawdę pouczająca książka! Opowiedziała mi wiele o tym, dlaczego magnez jest ważny! Na pewno skorzystam ze wszystkiego, co ma do zaoferowania ta książka. Wierzę, że pomoże mi to w powrocie do zdrowia.

 2. Małgosia

  - 04.11.2023

  Prawdziwy skarb. Jest bezcenna. Zmieniła moje życie i na pewno zmieni także Twoje. Kup, przeczytaj i postępuj zgodnie z nią. Nie pożałujesz.

 3. Andrzej D

  - 05.08.2023

  Magnez wydaje się być lekarstwem na wszystko. Póżniej dodam więcej szczegółów.

 4. Michał S

  - 14.03.2023

  Książka jest świetna! Jeśli kiedykolwiek miałeś stany lękowe lub ataki paniki, problemy ze snem, skurcze lub skurcze mięśni rąk lub nóg albo zamglenie mózgu, ta książka jest dla Ciebie! Większość ludzi ma niedobór magnezu. Lata temu zacząłem brać magnez w proszku, ale nie brałem go codziennie i nawet nie w takiej ilości, jak było na opakowaniu. Stopniowo zauważyłem, że wieczorami, kiedy go brałem, zasypiałem lepiej. Nie byłem już taki nieprzyjemny dla ludzi i ciśnienie też nie podskoczyło za bardzo, gdy coś prawie spadło mi ze stołu. Książka napisana jest w sposób zrozumiały, tak aby absolutnie każdy mógł ją zrozumieć. Nie tak jak inne, które bardziej należą do szkolnej biblioteki. Jeśli chcesz dowiedzieć się wszystkiego o magnezie i konsekwencjach jego niedoboru, koniecznie przeczytaj książkę. Jeśli słyszałeś, że wiele osób nie dostarcza wystarczającej ilości magnezu w swojej diecie, chcesz wiedzieć dlaczego i jak temu zaradzić oraz zapewnić sobie zdrowie i dobry sen, zdecydowanie kup The Magnesium Miracle! Świetna lektura.

 5. peace101

  - 09.03.2023

  Autorka odpowiada na wszystkie pytania i wiele więcej! Świetne źródło informacji, którego nie trzeba czytać od deski do deski. To raczej encyklopedia informacji i szczegółów.

 6. Janina

  - 25.02.2023

  Książka zawiera mnóstwo informacji naukowych, klinicznych i opartych na badaniach. Doktorka Dean w zrozumiały sposób dzieli się swoją osobistą drogą do zdrowia i zawodowym doświadczeniem medycznym.

 7. AtomTom

  - 25.02.2023

  Dla mnie jako osoby cierpiącej na nietolerancję histaminy ta książka była nieocenionym źródłem informacji, pomagającym mi włączyć suplementy magnezu do mojej diety. Jest dosłownie przepełniona informacjami! Gorąco polecam!

 8. Michaela E.

  - 04.02.2023

  Pouczająca i zrozumiała książka oparta na przełomowych badaniach. To po prostu trzeba przeczytać!

 9. Andrea

  - 14.12.2022

  Ta książka dr Carolyn Dean w świetny sposób wprowadza czytelników w świat magnezu. Podczas operacji serca przeszłam niewielki udar, przez co cierpiałam na zaniki pamięci krótkotrwałej. Styl pisania doktorki Dean jest wygodny w czytaniu i nie przytłacza mnie ilością informacji. Książka jest zrozumiała. Pomogła mi podejmować zdrowsze decyzje i sprawia, że ​​czuję się świetnie!!

 10. Monika B.

  - 10.06.2020

  Świetnie napisana i bardzo pouczająca książka! Bardzo się cieszę, że ją kupiłam! Zawiera mnóstwo informacji, które każdy powinien znać! Zwłaszcza osoby cierpiące na choroby przewlekłe!! Kiedy zrozumiesz, jak organizm ludzki potrzebuje każdego składnika odżywczego, mikroelementu, witaminy itp. do funkcjonowania komórek, jest to niesamowite uczucie! Podoba mi się sposób, w jaki ta książka wyjaśnia, w jaki sposób magnez pomaga i do czego jest nam potrzebny. Co więcej, wszystko jest poparte badaniami i źródłem! Zdecydowanie powinieneś przestudiować nie tylko tę książkę, ale wszystko, czego potrzebuje Twoje ciało, aby optymalnie funkcjonować! Zwłaszcza w dzisiejszych czasach ciągłego napływu chemikaliów, zanieczyszczenia środowiska, niedoborów składników odżywczych w glebie i genetycznej manipulacji żywnością!!

 11. Dalia

  - 25.01.2020

  Chętnie czytam książki o zdrowiu, ale niektóre z nich są trochę przesadzone. Ale ta jest świetna! Moim zdaniem powinniśmy wziąć zdrowie w swoje ręce i skupić się na zdrowych rzeczach, a nie tylko na przyjmowaniu leków. Mam 70 lat i nie biorę żadnych leków. Nie miałam pojęcia, jak ważny jest magnez, choć już go brałam na zespół niespokojnych nóg i dobry sen. Teraz wiem, że pomaga również na wiele innych sposobów. Każdy tego potrzebuje. Wiem, że to mylące, ponieważ istnieją sprzeczne informacje, ale uważam, że najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić dla swojego zdrowia, jest codzienne przyjmowanie witaminy C i magnezu.

 12. Eliza

  - 22.03.2018

  Pouczająca, zrozumiała i kompleksowa. Mój terapeuta ajurwedyjski zalecił suplementy magnezu i doradził mi, abym kupiła tę książkę. Przeczytałam to i zaczęłam brać płynny magnez jako suplement. Dzięki temu zaczęłam czuć się ogólnie lepiej. Lepiej zasypiałam, rano budziłam się wypoczęta, miałam więcej energii, ciało nie bolało tak bardzo, stawy i mięśnie nie były sztywne. Na początku sztywność wzrosła, tak jak mówi książka, ale po około tygodniu było lepiej. Co więcej, byłam spokojniejsza, lepiej radziłam sobie z lękiem, a nawet poczułam się tak zrelaksowana, że ​​przestałam zaciskać szczękę. I nie muszę się martwić niestrawnością. Zawsze ważne jest, aby dowiedzieć się, jak prawidłowo przyjmować płynny magnez. Od jakiej ilości zacząć, jak często i jaką ilość przyjmować w zależności od masy ciała. Musisz także zdawać sobie sprawę, jak to na Ciebie wpłynie od początku i po przyzwyczajeniu się do tego. Przykładowo na początku byłam bardzo śpiąca, ale potem przyzwyczaiłam się do magnezu i nawet przy pełnej dawce, zależnej od mojej wagi, nie jestem już zmęczona. Lepiej śpisz, ale nie chcesz spać od razu po zażyciu. W końcu kupiłam inne suplementy wymienione w książce, a konkretnie minerały śladowe, wapń, białka i witaminę B. Mimo że wszystko, czego potrzebujesz, można uzyskać tylko z pożywienia, w moim przypadku organizm nie był w doskonałej kondycji i potrzebowałem suplementy diety. W pewnym sensie to powrót do życia. Jestem naprawdę szczęśliwa z powodu tej książki.