Total Body Wellness Bundle - Kompletny pakiet dla twojego rozluźniania

Kompletny pakiet produktów z zestawu Dr. Carolyn Dean Total Body Wellness Bundle . W dzisiejszych czasach silna odporność stała się koniecznością. Nie trać czasu na szukanie funkcjonalnych kombinacji.


Cena bez VAT
923,15 zł
Cena z VAT
997 zł
Dostępność
W magazynie

Dostawa: 2-5 dniKod zamówienia
TOTALWELLNESS

Total Body Wellness Bundle - Kompletny pakiet dla twojego rozluźniania


Total Body Wellness Bundle
został zaprojektowany do:

  1. Dostarczania działających minerałów (ReMag®, Pico Zinc® Plus)
  2. Dostarczania witamin (D3K2 ReSet®, Whole C ReSet®)
  3. Dostarczania korzystnych przeciwutleniaczy (Whole C ReSet®) 

Pakiet obejmuje:

Każdy dodatek jest połączony ze wszystkimi pozostałymi. Naszym celem jest zaoferowanie takiego pakietu produktów, który będzie miał maksymalną synergię. Badania i doświadczenie wskazują, że nie powinieneś potrzebować żadnych dodatkowych suplementów.
 

WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE ZASTOSOWANIA

Wytyczne dotyczące poboru wody

Nawadniaj się – pomnóż swoją wagę w kilogramach o 0,03 i pij co najmniej tyle samo płynów w ciągu dnia. Dodaj ćwierć łyżeczki soli morskiej lub himalajskiej do każdego litra wody. Dlatego osoba 70 kg powinna wypić co najmniej 2,1 litra wody - 70 kg x 0,03 = 2,1 l.

ReMag®: 2,5 ml dziennie. Aby uzyskać lepsze rezultaty, zalecamy dwie dawki dziennie. Zalecamy zacząć od bardzo powolnego** rozpoczęcia i najpierw pół łyżeczki dziennie (1,25 ml), a następnie zwiększać o ćwierć łyżeczki co 2 dni do uzyskania wymaganej dawki 5 ml.

** Osoby wrażliwe powinny zaczynać jeszcze wolniej. Najlepiej w kroplach (1 - 5 kropli rano). Dostarczenie wysoce przyswajalnego magnezu do organizmu nadwrażliwego może prowadzić do gwałtownych reakcji.

Pico Zinc® Plus: profilaktyczna dawka 1,25 ml dziennie. Dawka przy chorobach układu oddechowego 2,5 ml dziennie lub po konsultacji z lekarzem może być chwilowo jeszcze większa. W przypadku stosowania na pusty żołądek większe dawki mogą powodować łagodne nudności.

Kapsle D3K2 ReSet®: Spożywać 1 kapsułkę co 5 dni z pokarmem zawierającym tłuszcz. Po konsultacji z lekarzem dawkę można zwiększyć. Przyjmować rano lub w południe, przyjmowanie wieczorem może osłabić zdolność zasypiania.
Dawkowanie witaminy D w USA różni się od dawkowania w UE i Polsce, dlatego podana dawka różni się od oryginalnej etykiety. Porozmawiaj z lekarzem na temat dawkowania u dzieci i młodzieży w wieku poniżej 16 lat. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące interakcji produktu z istniejącą chorobą lub jeśli zażywasz leki na receptę, również skontaktuj się z lekarzem.

Whole C ReSet®  to organiczny kompleks witaminy C. Każda kapsułka zawiera 250 mg witaminy C i 1010 mg mieszanki owoców Vit-C.
Dawkowanie: 2 razy dziennie po 1 kapsułce z jedzeniem lub na czczo.

Obecnie nie ma zatwierdzonych metod leczenia, leków ani suplementów do leczenia lub zapobiegania COVID-19. Chociaż opracowywane są szczepionki badawcze i terapie przeciwko COVID-19, te produkty testowe są na wczesnym etapie opracowywania produktu i nie zostały jeszcze w pełni przetestowane pod kątem bezpieczeństwa i skuteczności.

Pico Silver® to unikalny (95-98% biologicznie aktywnych jonów srebra) stabilizowany jon srebra przygotowany z 99,99% czystego elementarnego srebra w rozmiarze pikometra. 
*Minimum prawne: PicoSilver™ jest wykonany w standardzie spożywczym, jednak srebra nie wolno stosować jako pożywienia lub suplementu diety. Produkt przeznaczony wyłącznie do użytku zewnętrznego i do dalszego przetwarzania (np. w kosmetykach).
 

OSTRZEŻENIE

  • Nie przekraczać zalecanej dziennej dawki.
  • Przechowuj poza zasięgiem dzieci.
  • przypadku, jeśli opakowanie jest uszkodzone, nie używaj i poinformuj nas o tym.
  • Jeśli otrzymujesz leczenie, jesteś w ciąży lub karmisz piersią, porozmawiaj z lekarzem przed użyciem suplementu.
  • Suplement diety nie powinien być używany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego stylu życia.
  • Przechowuj w temperaturze pokojowej, dobrze zamknięte i w suchym miejscu.

 

Na pewno zauważyłeś, że nasz opis jest mało konkretny i ogólny. Rozporządzenie (WE) nr 1782/2003 Parlamentu Europejskiego i Rady 1924/2006, w sprawie żywieniowych i zdrowotnych oświadczeń, uniemożliwia nam opisanie działania naszych suplementów diety na organizm ludzki. Prosimy, poszukaj informacji w źródłach dostępnych w Internecie, literaturze lub w sieciach społecznościowych. Na Youtube znajdziesz użyteczne widea z napisami.

 

0 opinii - Total Body Wellness Bundle - Kompletny pakiet dla twojego rozluźniania

Dodać recenzję
1 2 3 4 5