Vitamin D3K2 ReSet + ReMag Liquid Magnesium Supplement Bundle

Idealny pakiet dla tych, którzy potrzebują uzupełnić poziom witaminy D i martwią się o poziom magnezu.


Oryginalna cena
398 zł
Oszczędzasz
19,90 zł (-5%)
Cena bez VAT
350,09 zł
Cena z VAT
378,10 zł
Dostępność
W magazynie

Dostawa: 2-5 dniKod zamówienia
D3K2RMBND

Vitamin D3K2 ReSet + ReMag Liquid Magnesium Supplement Bundle

SUPLEMENT DIETY

ReMag z D3K2 w wygodnym opakowaniu. Towarzystwo Edukacji Witaminy D zaleca odpowiednią suplementację magnezem zgodnie z suplementacją witaminy D. Magnez jest tak ważny w metabolizmie witaminy D, że można uzyskać odpowiedni poziom magnezu w produkcji aktywnej witaminy D skuteczniej niż wysokie dawki witaminy D. W rzeczywistości magnez jest wymagany w 8 kluczowych etapach metabolizmu witaminy D. ReMag jako płynny suplement diety, który został specjalnie opracowany z myślą o wysokim wchłanianiu, dobrze komponuje się z suplementem witaminy D3.

Pakiet obejmuje:


 

WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE ZASTOSOWANIA

Wytyczne dotyczące poboru wody

Nawadniaj się – pomnóż swoją wagę w kilogramach o 0,03 i pij co najmniej tyle samo płynów w ciągu dnia. Dodaj ćwierć łyżeczki soli morskiej lub himalajskiej do każdego litra wody. Dlatego osoba 70 kg powinna wypić co najmniej 2,1 litra wody - 70 kg x 0,03 = 2,1 l.

ReMag®: 1 łyżeczka (2,5ml) dziennie, rozmieszać w wodzie lub w soku, stosować na czczo lub po posiłku. Zalecamy zacząć bardzo pomału** i używać pół łyżeczki dziennie (1,25 ml) następnie zwiększać dawkę o ¼ łyżeczki co 2 dni do momentu, aż zostanie osiągnięta dawka 1 łyżeczki dziennie. Możesz wymieszać całą dawkę w 1 litrze wody i popijać w ciągu dnia. Nie stosować w stanie nierozcieńczonym.W celu uzyskania lepszych efektów zalecamy używać dwóch dawek dziennie (2x2,5ml).

** Osoby wrażliwe powinny zaczynać jeszcze wolniej. Najlepiej w kroplach (1 - 5 kropli rano). Dostarczenie wysoce przyswajalnego magnezu do organizmu nadwrażliwego może prowadzić do gwałtownych reakcji.

Kapsułki D3K2 ReSet™: Spożywać 1 kapsułkę co 5 dni z pokarmem zawierającym tłuszcz. Po konsultacji z lekarzem dawkę można zwiększyć. Przyjmować rano lub w południe, przyjmowanie wieczorem może osłabić zdolność zasypiania.

Dawkowanie witaminy D w USA różni się od dawkowania w UE i Polsce, dlatego podana dawka różni się od oryginalnej etykiety. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące interakcji produktu z istniejącą chorobą lub jeśli zażywasz leki na receptę, również skontaktuj się z lekarzem.

Ta dawka jest przeznaczona dla osób dorosłych. Dawkowanie dla dzieci można znaleźć w poszczególnych produktach.

OSTRZEŻENIE

 • Nie przekraczać zalecanej dziennej dawki.
 • Przechowuj poza zasięgiem dzieci.
 • W przypadku, jeśli opakowanie jest uszkodzone, nie używaj i poinformuj nas o tym.
 • Jeśli otrzymujesz leczenie, jesteś w ciąży lub karmisz piersią, porozmawiaj z lekarzem przed użyciem suplementu.
 • Suplement diety nie powinien być używany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego stylu życia.
 • Przechowuj w temperaturze pokojowej, dobrze zamknięte i w suchym miejscu.

 

Na pewno zauważyłeś, że nasz opis jest mało konkretny i ogólny. Rozporządzenie (WE) nr 1782/2003 Parlamentu Europejskiego i Rady 1924/2006, w sprawie żywieniowych i zdrowotnych oświadczeń, uniemożliwia nam opisanie działania naszych suplementów diety na organizm ludzki. Prosimy, poszukaj informacji w źródłach dostępnych w Internecie, literaturze lub w sieciach społecznościowych. Na Youtube znajdziesz użyteczne widea z napisami.

 

1 opinia - Vitamin D3K2 ReSet + ReMag Liquid Magnesium Supplement Bundle

Dodać recenzję
1 2 3 4 5

 1. Sara

  - 10.10.2021

  Najlepszy produkt ze wszystkich. Używam ten produkt już prawie sześć lat i nic go nie przebije. Nie mam pojęcia o produkcie z witaminą D, ale podobają mi się rezultaty, jakie uzyskuję. Opowiadam o nim wszystkim znajomym i rodzinie.