ReMag - The Magnesium Miracle | Piko-jonowy magnez w płynie od Dr. Dean - 480ml

ReMag® to tak naprawdę The Magnesium Miracle™. Pikometryczno-jonowa forma magnezu stworzona przez doktor Dean (autorkę książki pt. "Magnez dla zdrowia"). Wysoce wchłaniający się na poziomie komórkowym. Przy odpowiednim stosowaniu nie ma działania przeczyszczającego.


Cena bez VAT
255,28 zł
Cena z VAT
314 zł
Dostępność
W magazynie

Dostawa: 2-5 dni
Kod zamówienia
REMAG480
Kod EAN produktu
867780000220

ReMag® - The Magnesium Miracle™
Piko-jonowy magnez w płynie od Dr. Dean - 240ml

SUPLEMENT DIETY 

ReMag został wymyślony i opracowany przez Dr. Dean i jest starannie wyprodukowany z czystego źródła chlorku magnezu. Opracowany został w ten sposób, aby dostarczał stabilizowanych jonów magnezowych, które są podobnej wielkości jak magnez w roślinach. ReMag to pikometryczno-jonowa forma magnezu o mniejszej średnicy niż mineralne kanały jonowe w ciele.

Jego bezpośrednie i całkowite wchłanianie sprawia, że bardzo szybko wchłania się z przewodu pokarmowego, co niweluje skutki przeczyszczjącego działania.
Zauważyliśmy jednak, że osoby z pewnymi problemami zdrowotnymi i osoby zatrute toksynami mogą doświadczać przesadnych skutków detoksykacji organizmu. Jeśli te negatywne skutki wystąpią przy normalnym dawkowaniu, zalecamy zmniejszenie dawki do 1-5 kropli dziennie i powolne dodawanie w miarę poprawy kondycji organizmu. Również w przypadku niechcianego masowego przedawkowania (powyżej 20ml) lub mając uzupełnionie zapasy magnezu (można to zmierzyć badaniem krwi na magnez w krwinkach czerwonych) wystąpi biegunka – organizm będzie starał się wyeliminować nadmiar magnezu.

Zródło i czystość ReMag®

Firma, która produkuje ReMag, kupuje magnez o czystości 99,98 aż 99,99%. Magnez pochodzi z firmy San Bernardino Co., Kalifornia i wydobywany jest jako dolomit. Ten mineralny półprodukt rozpuszczany jest i przetwarzany do pikometryczno-jonowej ciekłej formy. Zatem w naszym chlorku magnezu zanieczyszczenia wynoszą tylko 0,01 - 0,02%. Jest to bardzo podobna wartość zanieczyszczenia do wartości występującej w cytrynianie magnezu o wysokiej jakości, którego czystość wynosi 98%, lub chlorku magnezu pochodzącego z jezior solnych, który ma czystość 96%. Kluczem jest czystość 99,98-99,99%, bez względu na źródło.

 • Pikometryczno-jonowa forma magnezu opracowana przez Dr. Dean (autorkę książki Magnez dla zdrowia)
 • Wysoce wchłaniający się na poziomie komórkowym
 • Przy odpowiednim stosowaniu nie ma działania przeczyszczającego

ReMag to naprawdę Magnesium Miracle™ ponieważ:

 • Magnez przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia
 • Magnez pomaga w utrzymaniu równowagi elektrolitowej
 • Magnez przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego
 • Magnez pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego
 • Magnez pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni
 • Magnez pomaga w prawidłowej syntezie białka
 • Magnez pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych
 • Magnez pomaga w utrzymaniu zdrowych kości
 • Magnez pomaga w utrzymaniu zdrowych zębów
 • Magnez odgrywa rolę w procesie podziału komórek

 

INFORMACJE O SUPLEMENCIE

Opakowanie: 480 ml
Waga: 480 g

Dawkowanie: 2.5 ml (łyżeczka do herbaty)

Ilość dawek w opakowaniu: 192

  Skład   W jednej dawce
RWS%
  Magnez (wyprodukowany z MgCl2) 
150 mg 40%


Kolejne składniki: woda z odwróconej osmozy (Met™ Water)

*RWS- % zalecana dzienna dawka dla dorosłego człowieka.

SPOSÓB UŻYCIA

Dawka dla dorosłych: 1 łyżeczka (2,5ml) dziennie, rozmieszać w wodzie lub w soku, stosować na czczo lub po posiłku. Zalecamy zacząć bardzo pomału** i używać pół łyżeczki dziennie (1,25ml) następnie zwiększać dawkę o ¼ łyżeczki co 2 dni do momentu, aż zostanie osiągnięta dawka 1 łyżeczki dziennie. Możesz wymieszać całą dawkę w 1 litrze wody i popijać w ciągu dnia. Nie stosować w stanie nierozcieńczonym. W celu uzyskania lepszych efektów zalecamy używać dwóch dawek dziennie (2 x 2,5ml).

** Osoby wrażliwe powinny zaczynać jeszcze wolniej. Najlepiej w kroplach (1 - 5 kropli rano). Dostarczenie wysoce przyswajalnego magnezu do organizmu nadwrażliwego może prowadzić do gwałtownych reakcji.

Dzieci w wieku 4-12 lat: należy używać pół dziennej dawki dla dorosłych.

Dzieci poniżej 4 roku życia: tylko po konsultacji z lekarzem. 

Uwaga: Zakrętka butelki jest przydatna do pomiaru, jednak w celu dokładnego dawkowania użyj skalibrowanej miarki, strzykawki lub kroplomierza. Jeśli cierpisz na niedobór magnezu lub prowadzisz niezdrową dietę, zacznij bardzo pomału, aby Twoje ciało się przysposobiło. Niektórzy ludzie muszą zaczynać z miniaturową dawką 2-4 kropli dziennie i bardzo pomału zwiększać tę dawkę.

Jeżeli przyjmujesz już przez dłuższy czas inny magnez, możesz zacząć od dawki podtrzymującej: jedna łyżeczka dwa razy dziennie: jedna łyżeczka = 150 mg pierwiastkowego magnezu. Jeśli Twoja dieta lub styl życia powoduje zużycie dużej ilości magnezu (pijesz dużo kawy, jesteś narażony na stres, uprawiasz dużo sportu i pocisz się) możesz zwiększyć dawkę na 1 łyżeczkę 2 lub 3 razy dziennie, aby zwiększyć nasycenie ciała magnezem. Najlepiej dodać całą dzienną dawkę do litra wody i popijać to przez cały dzień (razem z morską solą lub innymi minerałami). 
 

OSTRZEŻENIE

 • Nie przekraczać zalecanej dziennej dawki.
 • Przechowuj poza zasięgiem dzieci.
 • W przypadku, jeśli opakowanie jest uszkodzone, nie używaj i poinformuj nas o tym.
 • Jeśli otrzymujesz leczenie, jesteś w ciąży lub karmisz piersią, porozmawiaj z lekarzem przed użyciem suplementu. Jeśli chcesz zażywać ReMag® w czasie ciąży i dopiero zaczynasz, użyj niskiej dawki i stopniowo ją zwiększaj.
 • Suplement diety nie powinien być używany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego stylu życia.
 • Przechowuj w temperaturze pokojowej, dobrze zamknięte i w suchym miejscu.

 

Na pewno zauważyłeś, że nasz opis jest mało konkretny i ogólny. Rozporządzenie (WE) nr 1782/2003 Parlamentu Europejskiego i Rady 1924/2006, w sprawie żywieniowych i zdrowotnych oświadczeń, uniemożliwia nam opisanie działania naszych suplementów diety na organizm ludzki. Prosimy, poszukaj informacji w źródłach dostępnych w Internecie, literaturze lub w sieciach społecznościowych. Na Youtube znajdziesz użyteczne widea z napisami. 

 

11 opinii - ReMag - The Magnesium Miracle | Piko-jonowy magnez w płynie od Dr. Dean - 480ml

Dodać recenzję
1 2 3 4 5

 1. Tomasz

  - 29.12.2021

  Witam super produkt wspaniała absorpcja magnezu w moim stanie zdrowotnym tylko ten magnez uzupełni mi tak jak trzeba i emagnez.pl to rzetelna firma zawsze odpisuje na e-maile wiele razy po za godzinami mi pomogli z wysyłką ze względu co już wspomniałem moich problemów zdrowotnych bardzo często kupuje. Pozdrawiam

 2. Jan

  - 27.04.2020

  Doceniam to, że jest prawie bez smaku, biorę stosunkowo dużą dawkę, jak dotąd bez żadnych efektów przeczyszczających! W 1 tygodniu użytkowania odczuwam szybszą regenerację, żelazne nerwy, czysty umysł, spokojny sen.

 3. Katerina

  - 20.04.2020

  Magnez rozcieńczony w wodzie pasuje mi dobrze, dosłownie zmusza mnie do picia więcej, a te dwie zmiany dla organizmu są świetne ... trwało prawie pół roku, potem wybrałam inny produkt, ale natychmiast poczułem więcej zmęczenia... Znowu zamówiłam Remaq ... Polecam.

 4. Seweryn Szatyński

  - 28.03.2020

  Top quality Najlepszy magnez na świecie

 5. Bert

  - 24.03.2020

  Absolutne arcydzieło bez przesady. Skok energii jest naprawdę czytelny.

 6. Jana

  - 21.03.2020

  Jestem bardzo zadowolona. Po kilku dniach poczułam tak dużą pozytywną zmianę, że w ogóle się jej nie spodziewałam. Poczułam przypływ energii, wyeliminowanie bólów głowy i powrót stabilności psychicznej bez poczucia niepokoju. Biorę to od dwóch miesięcy i ten dobry stan wciąż mnie trzyma. Polecam i jak mówi mój ginekolog, szczególnie kobiety powinny uzupełniać magnez, ponieważ całkowicie go brakują. Ale nie wszystkie preparaty magnezu są takie same. Jednak ten magnez jest według moich osobistych doświadczeń gwarancją i dobrą inwestycją w zdrowie!

 7. Piotr

  - 19.03.2020

  Świetnie, używam go zgodnie z instrukcją od 3 miesięcy. Moje stawy, mięśnie i głowa nie bolą, czuję się niesamowicie! Po wysiłku odczuwam szybszą regenerację mięśni i stawów. Polecam.

 8. Tomasz

  - 24.10.2019

  wspanialy produkt leczniczy, nie ma innego takiego na rynku. Polecam

 9. Agnieszka

  - 03.10.2019

  Prawdopodobnie najlepszy suplement diety, jaki znam. Niesamowity wzrost energii. Dawno nie czułem się lepiej. Dla mnie ekstra.

 10. Pawel

  - 01.10.2019

  Bardzo skuteczny suplement magnezu.

 11. Marcin

  - 04.09.2019

  ReMag jest super, na prawdę polecam