ReMyte + Whole C ReSet Bundle

ReMyte® + Whole C ReSet® Bundle idealny dla tarczycy i nadnerczy (gruczoł nadnerczowy).


Oryginalna cena
439 zł
Oszczędzasz
87,80 zł (-20%)
Cena bez VAT
325,19 zł
Cena z VAT
351,20 zł
Dostępność
Obecnie niedostępne


Kod zamówienia
RMTWHCBUN

ReMyte® + Whole C ReSet® Bundle

SUPLEMENT DIETY 

ReMyte® + Whole C ReSet® Bundle idealny dla tarczycy i nadnerczy (gruczoł nadnerczowy):

 • Minerały, które działają (ReMyte®)
 • Witaminy (Whole C ReSet®)
 • Korzystne przeciwutleniacze (Whole C ReSet®)

Pakiet obejmuje:


ReMyte® zawiera 12 minerałów! Zdecydowanie najważniejsze dla tarczycy są jod i selen, które przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania tarczycy. Ponadto jod przyczynia się do prawidłowej produkcji hormonów tarczycy. Oprócz jodu w ReMyte® do prawidłowego metabolizmu energetycznego przyczyniają się:

 • mangan
 • miedź
 • magnez
 • wapń

Oprócz ReMyte® pakiet Whole C ReSet® zawiera źródło witaminy C, która zdaniem wielu ekspertów jest najważniejszą witaminą dla nadnerczy. Witamina C, jak wspomniano powyżej, przyczynia się do prawidłowego metabolizmu energetycznego. Równie ważne jest dla nas to, że przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania psychiki oraz zmniejsza zmęczenie i znużenie. 

Zobacz poszczególne produkty, aby uzyskać więcej informacji.

WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE ZASTOSOWANIA

Wytyczne dotyczące poboru wody

Nawadniaj się - pomnóż swoją wagę w kilogramach o 0,03 i pij co najmniej tyle samo płynów w ciągu dnia. Dodaj ćwierć łyżeczki soli morskiej lub himalajskiej do każdego litra wody. Dlatego osoba 70 kg powinna wypić co najmniej 2,1 litra wody - 70 kg x 0,03 = 2,1 l.

ReMyte®: Do wody lub soku dodaj 3.7 ml, lub 1,5 łyżeczki, a następnie wypij od razu, lub rozdziel to na dwie dawki. Możesz przyjmować na czczo lub podczas posiłku. Zacznij powoli: na początku 1/2 łyżeczki dziennie, od 3 dnia 1 łyżeczka i 5 dnia można przyjąć 1,5 łyżeczki. W celu uzyskania optymalnych rezultatów można podwoić dawkę, czyli 3 łyżeczki (7,5 ml) wypić dwa razy dziennie (2x1,5 łyżeczki) lub przez cały dzień. Zawsze używaj rozcieńczonego. Najlepiej wymieszać całą dawkę wraz z ReMag® - Piko-jonowy magnez i popijać w ciągu dnia przygotowany płyn.

Whole C ReSet®: to organiczny kompleks witaminy C. Każda kapsułka zawiera 250 mg witaminy C i 550 mg mieszanki owoców Vit-C. Dawkowanie: 2 razy dziennie po 1 kapsułce z jedzeniem lub na czczo.


Ta dawka jest przeznaczona dla osób dorosłych. Dawkowanie dla dzieci można znaleźć w poszczególnych produktach.

OSTRZEŻENIE

 • Nie przekraczać zalecanej dziennej dawki.
 • Przechowuj poza zasięgiem dzieci.
 • W przypadku, jeśli opakowanie jest uszkodzone, nie używaj i poinformuj nas o tym.
 • Jeśli otrzymujesz leczenie, jesteś w ciąży lub karmisz piersią, porozmawiaj z lekarzem przed użyciem suplementu.
 • Suplement diety nie powinien być używany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego stylu życia.
 • Przechowuj w temperaturze pokojowej, dobrze zamknięte i w suchym miejscu.

 

Na pewno zauważyłeś, że nasz opis jest mało konkretny i ogólny. Rozporządzenie (WE) nr 1782/2003 Parlamentu Europejskiego i Rady 1924/2006, w sprawie żywieniowych i zdrowotnych oświadczeń, uniemożliwia nam opisanie działania naszych suplementów diety na organizm ludzki. Prosimy, poszukaj informacji w źródłach dostępnych w Internecie, literaturze lub w sieciach społecznościowych. Na Youtube znajdziesz użyteczne widea z napisami.

 

0 opinii - ReMyte + Whole C ReSet Bundle

Dodać recenzję
1 2 3 4 5