ReMyte® Mineral Solution – Doskonały roztwór elektrolityczny

ReMyte® Mineral Solution – Doskonały roztwór elektrolityczny

01.03.2024

ReMyte® Mineral Solution to produkt opracowany przez dr Carolyn Dean, dietetyczkę. Produkt ten został zaprojektowany tak, aby zapewnić wsparcie w obszarze minerałów kluczowych dla prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu.

Kluczowe cechy ReMyte®:
  • ReMyte® to Completement Formula. Formuła uzupełniająca, która dostarcza 12 minerałów w rozmiarze pikometrycznym.
  • Złożony skład mineralny: ReMyte zawiera szeroką gamę minerałów niezbędnych dla optymalnego zdrowia. Należą do nich sód, wapń, jod, magnez, cynk, selen, miedź, mangan, chrom, molibden, potas i bor, które odgrywają ważną rolę w wielu funkcjach enzymatycznych w organizmie.
  • Wsparcie układu nerwowego: Minerały zawarte w ReMyte wpływają na układ nerwowy, co może przyczynić się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i wyczerpania, do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego i prawidłowego funkcjonowania psychicznego.
  • Wchłanianie: ReMyte został zaprojektowany tak, aby łatwo wchłaniał się przez organizm, co zapewnia efektywne wykorzystanie zawartych w nim minerałów.
Codzienne stosowanie suplementu diety, takiego jak ReMyte®, może chronić organizm przed utratą niezbędnych elektrolitów i płynów, które naturalnie występują podczas normalnych funkcji organizmu, takich jak czynność serca, wytwarzanie ważnych hormonów, doładowywanie mózgu oraz budowanie zdrowych kości i mięśni.

ReMyte® idzie znacznie dalej niż większość rozwiązań, ponieważ dostarcza 12 minerałów w unikalnej wielkości pikometrycznej, która pozwala na większą absorpcję na poziomie komórkowym.*

Skuteczność minerałów może zatem być bardzo niska, co wyklucza jakąkolwiek możliwość toksyczności, a mimo to minerały te są bardziej skuteczne na poziomie komórkowym, gdy są dobrze wchłaniane.*

Roztwór ReMyte® jest mocnym koncentratem mineralnym i nie należy go wkładać bezpośrednio do ust. ReMyte® jest wegański, bezglutenowy i nie zawiera drożdży, nabiału, jaj, soi, pszenicy, skrobi, sztucznych aromatów, sztucznych barwników, sztucznych konserwantów ani produktów ubocznych pochodzenia zwierzęcego.

ReMyte® działa synergistycznie z ReMag®, naszym produktem magnezowym. ReMag® stabilizuje lipidowe błony komórkowe, dzięki czemu pozwala jonom mineralnym ReMyte® na pełną i całkowitą penetrację wszystkich komórek.* W komórkach magnez współpracuje ze wszystkimi minerałami ReMyte®.*

Chcesz dowiedzieć się więcej o produktach RnA ReSet? Kliknij tutaj.


* Te oświadczenia nie zostały ocenione przez Europejską Agencję Leków (EMA). Produkty te nie są przeznaczone do diagnozowania, leczenia, leczenia ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie.Powrót do listy artykułów