Complement formulas dla produktów RnA ReSet

Complement formulas dla produktów RnA ReSet

06.02.2024

Complement Formulas to zastrzeżona nazwa produktów RnA ReSet. Celem jest, aby produkty te były:
  • Wysoce wchłanialny
  • Spełniali wymagania diet wegańskich, ketonowych, paleo i innych specjalnych diet
  • Były jak najbardziej naturalne
  • Dostarczały podstawowego budulca uzupełniającego dietę

Wysoce wchłanialny

Pierwszym produktem całej linii był ReMag – Liquid Magnesium. Ten produkt o wysokiej zawartości magnezu powstał właśnie w oparciu o to, że najlepiej sprzedającą się wówczas formą magnezu był suplement diety z tlenkiem magnezu o wchłanialności około 4%.

Dr. Dean poprosiła o suplementy o większej wchłanialności. By było możliwe jest przyjęcie większej ilości przyswajalnego magnezu w jednej dawce. ReMag o zawartości magnezu 60 000 ppm spełnił jej życzenie. Łyżeczka o pojemności 2,5 ml dostarcza 150 mg magnezu w jednej porcji, czy to nie niesamowite?

Dlatego doktorka Dean ostrzega konsumenta, że należy sprawdzić, czy na etykiecie podana jest całkowita masa substancji (związku) zawierającej magnez, czy też bezpośrednio podana jest ilość magnezu, co jest jaśniejszym i bardziej poprawnym wskaźnikiem.

Warto też sprawdzić, dla jakiej dawki obowiązuje dana wartość magnezu – czy jest np.: konieczne przyjmowanie 3 tabletek lub wystarczy jedna łyżeczka. Zależy to wówczas od tego, jak długo wykorzystywane jest jedno opakowanie. Czy będziesz stosować produkt przez miesiąc, czy dłużej niż pół roku, jak w przypadku ReMag 480 ml?

Opatentowany proces produkcji ReMag stał się podstawą do stworzenia wszystkich innych wysokoskoncentrowanych suplementów mineralnych dr. Dean: ReMyte, ReCalcia, Pico Potassium i Pico Zinc Plus.

Dieta wegańska, ketonowa, paleo i inne diety specjalne

Żyjemy w epoce wielu możliwości. Niezależnie od tego, czy Twoja dieta zawiera elementy diety wegańskiej, ketonowej czy paleo, Complement Formulas można włączyć do tych specjalnych schematów. Jesteśmy bardzo wdzięczni m.in. dla Omega 3 A+E. Produkt zawiera wysoce skoncentrowane kwasy Omega 3 i 6. Te nienasycone kwasy tłuszczowe, które tworzą błony komórkowe, można pozyskać z ryb lub bezpośrednio ze źródła, z którego ryby je pozyskują: z alg. Wybraliśmy tę zieloną ścieżkę. Jeśli teraz kręcisz głową, że nie potrzebujesz glonów, gwarantujemy, że nie będziesz w stanie rozpoznać pochodzenia tych omega po smaku.

Naturalne, jak tylko to możliwe

Nie ma nic co niepotrzebne. Żadnych barwników. Tylko naturalne konserwanty dbające o jakość produktu. Nasze produkty nie zawierają GMO, dzięki czemu możemy je wprowadzić także na rynek europejski. Jeśli dostępny jest naturalny surowiec, zawsze preferujemy to źródło.

Dostarczały podstawowego budulca uzupełniającego dietę

Dr. Dean stworzyła produkty RnA ReSet w oparciu o ponad 40-letnie doświadczenie w prywatnej praktyce lekarskiej. Procedury żywieniowe, które przez tyle lat doskonaliła i scalała, zaowocowały tymi kamieniami węgielnymi. Możesz je przejrzeć tutaj: Produkty RnA ReSet.Powrót do listy artykułów