Powstanie ReMag® - Płynnego Magnezu

Powstanie ReMag® - Płynnego Magnezu

12.02.2024

Mówi się, że „potrzeba jest matką wynalazków”. W 1999 roku do dr. Dean zwrócił się Random House z propozycją napisania książki o magnezie. Książka ukazała się w 2003 roku pod tytułem The Miracle of Magnesium, a w 2017 roku ukazało się rozszerzone i poprawione drugie wydanie pod tytułem The Magnesium Miracle®. (W Polsce pod nazwą Magnez dla zdrowia)

Podczas przygotowywania książki o magnezie dr. Dean odkryła, że cierpi na objawy niedoboru magnezu — kołatanie serca, skurcze nóg, bezsenność i inne. Już wtedy suplementowała magnez, jednak zawsze przeszkadzało jej działanie przeczyszczające poszczególnych produktów.

ReMag® - Płynny magnez

Przez 10 lat kontaktowała się z producentem i próbowała zainicjować badania nad stworzeniem magnezu, który nie miałby działania przeczyszczającego. Dopóki nie odkryła chemika, który był w stanie przygotować stężony chlorek magnezu ze stabilizowanymi jonami magnezu o gęstości 60 000 pikometrów na litr.

Ta forma magnezu pozwoliła doktorce Dean suplementować 200 mg magnezu dziennie bez efektu przeczyszczającego.

I teraz? W październiku 2022 ReMag obchodził swoje 10 urodziny i ma klientów na całym świecie. Czy to naprawdę możliwe? Dziękujęmy dr. Dean, że od czasów studiów aktywnie zajmuje się żywieniem i wytrwale poszukuje magnezu, aby osiągnąć wymaganą, zalecaną dzienną dawkę magnezu bez efektu przeczyszczającego.

Dlaczego ReMag® jest nieodparty dla zdrowia i witalności?

ReMag® płynny magnez stanowi czyste źródło magnezu bez spoiw, wypełniaczy, konserwantów i innych niepotrzebnych składników. Stabilizowane pikometryczne jony magnezu w ReMag® są łatwo wchłaniane na poziomie komórkowym, dzięki czemu działają szybko i nie wypłukują się jak inne suplementy magnezu. ReMag® Magnez cieszy się zaufaniem pracowników służby zdrowia, którzy polecają go w swojej praktyce, a także dziesiątek tysięcy klientów, którzy odkryli, jaką różnicę robi dla nich ta płynna forma magnezu.

ReMag® to prawdziwy The Magnesium Miracle® ponieważ:
  • Magnez przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia
  • Magnez pomaga w utrzymaniu równowagi elektrolitowej
  • Magnez przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego
  • Magnez pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego
  • Magnez pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni
  • Magnez pomaga w prawidłowej syntezie białka
  • Magnez pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych
  • Magnez pomaga w utrzymaniu zdrowych kości
  • Magnez pomaga w utrzymaniu zdrowych zębów
  • Magnez odgrywa rolę w procesie podziału komórek

ReMag® jako część Twojej codziennej rutyny

Niezależnie od tego, czy chcesz wspomóc swój układ nerwowy, czy zmniejszyć zmęczenie i wyczerpanie, poszukaj wysokiej jakości źródła magnezu. ReMag jest źródłem wysoce przyswajalnego magnezu pikojonowego. Dzięki wysokiej wchłanialności i czystości suplement ten jest skutecznym sposobem na zapewnienie organizmowi magnezu potrzebnego do optymalnego funkcjonowania.Powrót do listy artykułów