O nowej książce dr. Carolyn Dean - Magnesium: The Missing Link to Total Health

O nowej książce dr. Carolyn Dean - Magnesium: The Missing Link to Total Health

08.03.2024

Książka Magnesium: The Missing Link to Total Health napisana przez znaną Pani Doktor i czołowego eksperta w dziedzinie żywienia, dr. Carolyn Dean omawia znaczenie często pomijanego minerału – magnezu.

Dr. Carolyn Dean w książce "Magnesium: The Missing Link to Total Health" przedstawia czytelnikom znaczenie tego niezbędnego minerału i udziela praktycznych porad, jak włączyć magnez do swojego życia. Jest to przydatne źródło informacji dla wszystkich zainteresowanych zdrowiem i ogólnym samopoczuciem.

O autorce Dr. Carolyn Dean MD ND

Dr. Carolyn Dean jest lekarzem i naturopatą z ponad 40-letnim doświadczeniem w dziedzinie zdrowia. Jest autorką ponad 50 książek, w tym bestsellera The Magnesium Miracle®. (Magnez dla zdrowia®.)

O książce Magnesium: The Missing Link to Total Health

Jak by to było mieć możliwość konsultacji ze światowej sławy ekspertem i dowiedzenia się, co znacząco poprawiłoby Twoje ogólne samopoczucie już teraz? Odpowiedź, której szukasz, znajdziesz w książce zatytułowanej "Magnesium: The Missing Link to Total Health"

Ta książka rzuca światło na znaczenie magnezu jako podstawowego budulca naszego zdrowia. Magnez jest niezbędny w ponad 300 reakcjach biochemicznych zachodzących w organizmie, a jego niedobór może prowadzić do wielu problemów zdrowotnych.

Jak magnez wspiera nasze zdrowie

W książce opisano, w jaki sposób magnez wspiera nasze ogólne samopoczucie. Główne obszary, na które wpływa magnez, to:
 • Serce i naczynia krwionośne
 • Funkcjonowanie mózgu i układu nerwowego
 • Wsparcie kości i stawów
 • Metabolizm i wydajność energetyczna
 • Układ trawienny
 • Stres i nastrój

Co odkryjesz w książce?

 • Trzynaście kluczowych korzyści: Dowiedz się o trzynastu kluczowych sposobach, w jakie dodanie magnezu do diety może poprawić Twoje ogólne samopoczucie.
 • Błędnie zdiagnozowane niedobory: Sprawdź, ile typowych diagnoz może w rzeczywistości wynikać z niedoboru magnezu.
 • Rola magnezu w synergii żywieniowej: Zrozumienie kluczowego znaczenia magnezu w zwiększaniu skuteczności innych ważnych witamin i minerałów.
 • Dawkowanie i wchłanianie: Dowiedz się, dlaczego właściwe dawkowanie i skuteczne wchłanianie magnezu jest niezbędne dla natychmiastowych, krótkoterminowych i długoterminowych korzyści zdrowotnych.
 • Najnowsze badania: Zapoznaj się z przeglądem najnowszych badań, które pokazują, dlaczego magnez jest uważany za kamień węgielny dobrego zdrowia.
Następnie nauczysz się stosować i dzielić się tymi sprawdzonymi radami we własnym życiu, a także z rodziną i bliskimi. Książka "Magnesium: Missing Link to Total Health" to nie tylko bogate źródło informacji. To podróż, którą może odbyć każdy, kto chce zdobyć istotne informacje na temat znaczenia magnezu jako brakującego ogniwa ogólnego stanu zdrowia.

Podsumowanie

Należy pamiętać, że magnez to tylko jeden z wielu ważnych minerałów potrzebnych naszemu organizmowi do optymalnego funkcjonowania. Jest to jednak również jeden z najczęściej brakujących minerałów w naszej diecie, dlatego jego suplementacja może mieć duży wpływ na nasze zdrowie.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji na ten temat, książka "Magnesium: The Missing Link to Total Health" dostarczy Ci potrzebnych informacji i pomoże wskazać Ci właściwy kierunek.Powrót do listy artykułów